fbpx Pierwszy Festiwal Kultury Azjatyckiej NORIFEST na UG! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Pierwszy Festiwal Kultury Azjatyckiej NORIFEST na UG!

Norifest 2024 plakatSerdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Kultury Azjatyckiej NORIFEST! Podczas pierwszej edycji organizatorzy promują kulturę Chin, Japonii i Korei Południowej. Celem wydarzenia jest w przystępny i ciekawy sposób pokazać różne oblicza Azji Wschodniej, jej różnorodność i jak wiele ma do zaoferowania. Festiwal skierowany jest zarówno do miłośników krajów azjatyckich, jak i tych, którzy chcą poznać je lepiej, ale nie wiedzą od czego zacząć.

Podczas festiwalu będziecie mogli wziąć udział w warsztatach z języka chińskiego, japońskiego i koreańskiego dla początkujących, spotkaniu autorskim z Małgorzatą Sidz, pokazach filmowych, ciekawych wykładach. Poznacie tradycyjne sztuki walki, zagracie w popularne gry, spróbujecie swoich sił w kaligrafii, wysłuchacie baśni prosto ze Wschodu, spróbujecie autentycznych japońskich potraw i… to nie wszystko!

Uczestników zachęcamy także do udziału w dyskusjach towarzyszących wydarzeniom oraz konkursach.

Wstęp wolny!

Data: 10-12.05.2024
Miejsce: Wydział Filologiczny UG, Wita Stwosza 55, Gdańsk

Więcej informacji na:

Radio MORS jest patronem medialnym wydarzenia.

Sprawdźcie harmonogram imprezy:

Norifest 2024 harmonogram