fbpx Kampus UG może wyglądać inaczej! Weź udział w badaniu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Kampus UG może wyglądać inaczej! Weź udział w badaniu

Badanie zagospodarowanie i użytkowanie kampusu ug banerStudenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzenne UG zaprasza do wypełnienia ankiety dotyczącej oceny zagospodarowania kampusu UG. Wynikiem badań będzie publicznie ogłoszony raport, który wskaże kierunki dalszego rozwoju terenu uczelni.

Badanie skierowane jest do osób korzystających z przestrzeni uniwersyteckich i nastawione jest na poznanie ich odczuć i doświadczeń. Pytania w ankiecie dotyczą sposobu poruszania się po terenie kampusu, ocenę jego komponentów, dostępu do udogodnień oraz preferencji ich lokalizacji. Odpowiedź na część pytań można wskazać na mapie.

Ankietę można wypełnić w czasie 5-10 minut do 31 marca. Uzyskane wyniki pomogą nam lepiej zrozumieć zarówno zachowanie użytkowników, ale również sposób wykorzystania przestrzeni oraz opinie na temat istniejącego zagospodarowania, a także potencjalnych braków lub preferowanych zmian. Wyniki pozwolą na przygotowanie analizy wykorzystania kampusu, otwarcie dyskusji na ten temat wśród społeczności akademickiej i osób zainteresowanych, a także rekomendacje wynikające z przeprowadzonej analizy.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz