fbpx Konferencja Mediaucze(l)ni na UG już w kwietniu | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Konferencja Mediaucze(l)ni na UG już w kwietniu

Mediaucze(l)ni banerMamy zaszczyt zaprosić Was na konferencję "Mediaucze(L)ni: Ekologia informacji. Zrównoważony rozwój mediów", która odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim - Wydział Nauk Społecznych w dniach 11-12 kwietnia. "To będzie naprawdę niezapomniane wydarzenie, a my zrobimy wszystko od podstaw, aby dostarczyć Wam najlepsze doświadczenie konferencyjne!" zapewniają studenci pracujący przy organizacji akcji.

Opis konferencji:
Przeanalizujemy tematy związane z ekologią informacji i zrównoważonym rozwojem mediów. Czekają nas fascynujące dyskusje, panele i warsztaty, a także możliwość wymiany myśli i doświadczeń z innymi pasjonatami mediów. W ramach konferencji przewidujemy następujące bloki:

Blok 1: Człowiek w dobie asymetrii informacji
Porozmawiamy o wpływie mediów na nasze życie, walkę z dezinformacją oraz granicach między światem rzeczywistym a wirtualnym.
Omówimy wpływ mediów na postawy społeczne oraz środowisko
Porozmawiamy o walce z dezinformacją oraz o promowaniu zrównoważonych przekazów medialnych
Przeanalizujemy granice między rzeczywistością a światem wirtualnym

Blok 2: Zawody medialne przyszłości w równowadze z nowymi technologiami
Zastanowimy się, jak może wyglądać przyszłości zawodów medialnych w kontekście nowych technologii i sztucznej inteligencji.
Przedyskutujemy na temat przyszłości zawodów medialnych w kontekście nowych technologii
Odpowiemy na pytanie - Jak sztuczna inteligencja wpływa na rynek pracy?
Omówimy wyzwania i możliwości związane z postępem technologicznym w mediach

Blok 3: Algorytm zrównoważonego rozwoju
Skupimy się na umiejętnościach selekcjonowania informacji i promowania ich w świecie wirtualnym.
Porozmawiamy o tym jak selekcjonować informacje w świecie medialnym
Zastanowimy się, jak media społecznościowe mogą promować zrównoważony rozwój
Omówimy strategię tworzenia treści wspierających zrównoważony rozwój

Dodatkowo:
Zorganizowaliśmy różnorodne warsztaty medialne, w tym tematyczne dla TV, prasy, radia, PR i fotografii.

Link do zapisów: Ekologia informacji. Zrównoważony rozwój mediów. Konferencja Mediaucze(L)ni - ZAPISY ❗❗zapisy trwają do 25 lutego!❗❗

--Opłaty:
Pakiet 1 (udział w konferencji, catering, pakiet uczestnika) - 50 zł
Pakiet 2 (udział w konferencji, catering, pakiet uczestnika) - 250 zł

UWAGA dot. pakietu nr. 2 - Trwają intensywne negocjacje, aby zapewnić uczestnikom nocleg w Gdańsku. Prosimy o cierpliwość - o wszystkim będziecie poinformowani wkrótce!!!

⚠️NAJWAŻNIEJSZE⚠️
Konferencję tworzymy od podstaw my - studenci! Liczymy na Wasze wsparcie i obecność, aby uczynić to wydarzenie niezapomnianym! --

Zachęcamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Z niecierpliwością czekamy na Waszą obecność!

W organizację wydarzenia zaangażowana jest także społeczność Radia MORS i Koła Naukowego Radiowców UG.
Mediaucze(l)ni opisMediaucze(l)ni blok 1Mediaucze(l)ni blok 2Mediaucze(l)ni blok 3
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz