fbpx Licytuj poznanie Radia MORS "od kuchni"! Gramy z WOŚP! | MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie

Licytuj poznanie Radia MORS "od kuchni"! Gramy z WOŚP!

UG gra dla WOŚP banerUniwersytet Gdański zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz czwarty! Aż 45 wyjątkowych aukcji, a każda złotówka więcej wesprze zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jako Radio MORS również dokładamy swoją cegiełkę!

Udział w kolegium rektorskim, pieczenie pizzy z dziekanem, kawa z Mariuszem Wlazłym, mistrzem świata w piłce siatkowej, czy przejażdżka maluchem po Kampusie Oliwa UG. Wybór jest ogromny, a pomysły nieograniczone - w przeciwieństwie do czasu. Licytować można do 31 stycznia 2024 roku.

Radio MORS mikrofonMoże to właśnie z Tobą spotkamy się w studiu Radia MORS na jedynej takiej przygodzie?

Proponujemy spojrzenie na wszystko "od kuchni". Poznaj tajniki pracy radiowca z obu stron mikrofonu. Przejdź specjalne szkolenie techniczne i merytoryczne, aby móc skorzystać z radiowego sprzętu i pobawić się swoim głosem. Sprawdź się także w roli realizatora dźwięku i zasiądź za konsoletą mikserską. Zobacz, jak układa się playlistę utworów i jak tworzy się serwis informacyjny. Termin będzie ustalany indywidualnie.

Licytacja dostępna TUTAJ

Sprawdź też pozostałe aukcje UG na stronie głównej.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Karol Stachowicz
Treść wprowadzona przez: Karol Stachowicz